444 82 99     bilgiatikeryazilim.com.tr
11 Mayıs 2020

Proje Yönetimi; yöneticiler, çalışanlar ve uzmanlar gibi projeye dâhil olan tüm taraflar için detaylı ve karmaşık bir süreçtir.

 

 

 

Proje Yönetimi, proje bazlı çalışan işletmelerde tüm süreçlerin proje bazında istenen şekilde ilerlemesini sağlar. Kayıtlarınızı proje bazında girmenize olanak sağlayan AtikER Proje Yönetimi Modülü ile proje durumlarınızı anlık olarak görüntüleyebilir her projeniz için planlama, maliyet ve kontrolleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı Proje Süreci

Proje Yönetimi ile iş planları, takvim ve planlama çizelgeleri gibi birçok çözüm sunarak yönetmeniz gereken projeleri hızla başlatmak ve kolayca yürütebilirsiniz. Projeleriniz için zorlu bir süreç olan organizasyon ve planlama aşamasının sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

proje yönetimi

 

Projelerinizde detaylı tanımlamalar yapabilmeniz için proje dosyalarınızı oluşturmanız gerekir. AtikER ile projenize ait tüm verileri tek bir yerde tutabilirsiniz. Böylece projeniz ile ilgili gerekli takiplerinizi tek bir yerden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Maliyet Planlamaları

Proje bazında takip etmeniz gereken detaylardan biri de proje gelir ve gider durumlarıdır. AtikER’in tüm modüllerinde sağladığı proje kodu desteği, projeleriniz hakkında yapmış olduğunuz tüm kayıtları proje bazında takip etmenizi sağlar. Dilediğiniz zaman projelerinizin harcama, tahsilat, alış ve satış gibi projelerin tüm gelir ve gider bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Projelerin başarılı ilerlemesi, tamamlanması ve proje sonunda sürprizlerle karşılaşmamak için maliyet planlamalarının doğru şekilde yapılması gerekir. Proje Yönetimi'nin sağladığı proje planlama olanağı ile tarih, vade ve taksitlere göre proje için ihtiyaç duyulan stok kalemlerinin takibini sağlayabilirsiniz. Revizyon uygulaması ile projenizin maliyetlerinin hangi revizyon işlemi ile ne kadar değiştiğini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu maliyet planlarınızı MS Project uygulaması ile entegre çalıştırabilirsiniz.

 

proje yönetimi

 

Stratejik proje teklifleri verebilmeniz ve hedeflenen kârlılık ile projelerinizi tamamlamanız için projede yer alacak stok ve gider kalemlerini tanımlayarak hedeflediğiniz kârlılığa göre süreçlerinizi yürütmelisiniz. AtikER, stok ve gider hesapları bazında proje maliyetlerinizi oluşturmanızı ve kârlılık hedeflerinize göre proje toplam hedef maliyetini belirlemenizi sağlar. Oluşturduğunuz bu maliyet planlarına göre proje tekliflerinizi kolaylıkla verebilir, proje bittiğinde ise hedef ve gerçekleşme oranlarını istatiksel olarak raporlayabilirsiniz.

 

AtikER’in çoklu kullanıcı desteği sayesinde projenizin yönetiminde yer alan taraflar olarak mekan ve zaman sınırı olmadan aynı anda birden fazla giriş imkânı ile tek bir program üzerinden süreci yönetebilirsiniz. Böylece iş takibi, planlama, görev dağılımı ve kaynakların kullanımı gibi durumları belirleyebilirsiniz. Projeye ait bilgileri ve raporları diğer taraflar ile paylaşabilirsiniz.

 

İnşaat ve mühendislik firmaları gibi proje bazlı çalışan firmaların işlerini kolaylaştırmak için geliştirilen AtikER Proje Yönetimi Modülü ile yürüttüğünüz projenizin tüm aşamalarını yönetebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin

 

facebook ikon       instagram ikon       LinkedIn ikon       twitter ikon       youtube ikon

Yorum Yaz
 
 
 
 
 

Kategoriler

Son Gönderiler

BA / BS Bildirimi Hakk...
24 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.
Müşteri Deneyimini Mük...
20 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.
Yeni Çağın İşçileri Al...
17 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.
Servis Hizmeti Veren F...
13 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.
Üretim Sektörü İçin En...
10 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.

Haftanın Sözü

“İnsanlar başaklara benzerler, içleri boşken başları havadadır, doldukça eğilirler.” Montaigne
yukari