444 82 99     bilgiatikeryazilim.com.tr
03 Şubat 2020

Mobil teknoloji alanındaki gelişmeler, sosyal hayatın olduğu gibi iş hayatının da mobil üzerinden yürütülmesine olanak tanıdı. Geliştirilen Mobil ERP yazılımları ile belirli bir mekâna ve zamana bağlı kalmadan konforlu bir şekilde tüm iş süreçleri mobil üzerinden yürütülmeye başlandı.

 

Mobil ERP'ye Gereksinim Her Geçen Gün Artıyor

Sağlanan çözümlerin şirketlerin ihtiyaçlarına göre şekillenebilmesi, çalışanların şirkette olmadığı zamanlarda bile çalışabilmeleri ve istenilen formatta dosya paylaşımı yapabilmeleri, müşterilerle gerçek zamanlı ve kesintisiz iletişim kurabilmeleri Mobil ERP’ye ilginin artmasına neden oldu.

 

mobil erp

 

Bir Mobil ERP Yazılımından Neler Beklenmelidir?

Dijitalleşen dünyada kaybolmamak için bir ERP yazılımı kullanmaya karar verdiyseniz, bazı kriterlerinizin olması gerekir. Kullanacağınız ERP programının telefonunuza entegre olabilmesine dikkat etmelisiniz. Bunun yanında mobilden yönetilmek üzere size sunulan ERP programının tatmin edici hızda olması gerekir. Çünkü günümüz dünyasında hız her şey! Ayrıca programda olmazsa olmaz özelliklerden bir tanesi de tamamen kullanıcı dostu ve kullanıcının ihtiyacına göre tasarlanma imkânı sağlayarak benzersiz bir iş yönetim deneyimi sunma fırsatı verebilmesidir.

 

Mobil aygıtların sosyal hayatın yanı sıra iş hayatını da şekillendirmesiyle, bu alandaki yazılımları da verimi artırmak, üretim maliyetlerini düşürmek ve işini istediği yerden takip etmek isteyen her şirketin devrim olarak nitelendirdiği bir çözüm hâline geldi. İş hayatında mobil cihazlardan artık e-posta okuma imkânı sunmasından daha fazlası bekleniyor. Her geçen gün artış gösteren kullanım oranı ile  trend olmaktan öteye geçip yerini sağlamlaştırıyor.

 

Sektör fark etmeksizin her alanda kullanılabilen bu yazılımlar ile personel takibinin yanı sıra iş akışı ve üretimde kullanılan makinelerin performansına kadar her alanda kullanılabiliyor. Ayrıca stok, cari, bütçe gibi bilgilere ulaşabilme imkânı vererek tüm iş süreçleri için temel olan muhasebe bilgilerine ulaşılabiliyor.


 

Bizi Takip Edin

 

facebook ikon       instagram ikon       LinkedIn ikon       twitter ikon       youtube ikon

Yorum Yaz
 
 
 
 
 

Kategoriler

Son Gönderiler

BA / BS Bildirimi Hakk...
24 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.
Müşteri Deneyimini Mük...
20 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.
Yeni Çağın İşçileri Al...
17 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.
Servis Hizmeti Veren F...
13 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.
Üretim Sektörü İçin En...
10 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.

Haftanın Sözü

“İnsanlar başaklara benzerler, içleri boşken başları havadadır, doldukça eğilirler.” Montaigne
yukari