444 82 99     bilgiatikeryazilim.com.tr
19 Haziran 2020
Güllü YILDIRIM - Crm - 0 Yorum

Kırtasiye, yayınevi gibi kitap ve kırtasiye mağazaları için geliştirilen ERP Modülleri ile mağazanızın tüm faaliyetlerini etkin şekilde yönetin!

 

ERP Modülleri ile kitap mağazalarına özel sunulan seçenekler ile mağazanızda bulunan tüm kitapları kayıt altına alabilirsiniz. Bu programlar ile zincir mağaza veya küçük işletme fark etmeksizin kitap ve kırtasiye malzemeleri satışı yapan işletmenizin satışını etkileyecek tüm faaliyetlerini daha etkin şekilde yönetebilirsiniz.

Eksiksiz Kayıt İşlemleri

Mağazanızdaki tüm kitapları yazar ve yayınevi bilgileri veya özelleştirilebilir diğer pek çok bilgiye göre ERP programınıza kaydedebilirsiniz. Bilgilerine ulaşmak istediğiniz kitabı yine aynı program üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca tüm bu işlemleri sadece kitaplar için değil, mağazanızda bulunan diğer ürünler için de, yine bu ürünlerin özellerine göre uygulayabilirsiniz. Böylece satışını yaptığınız tüm ürünleri kayıt altına alırsınız.

 

kitap evleri, kırtasiyeler

 

B2B ve B2C İle E-Ticaret Süreçleri

Online kitap ve kırtasiye malzemeleri satışı yapan mağazalar için sunulan B2B ve B2C hizmetleri ile daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Tüm E-Ticaret süreçlerini kendi kontolünüzde yöneterek ekstra iş gücüne gerek duymadan daha az maliyetle daha kısa sürede müşteri ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. İşletme veya şahıs olarak müşterilerinizin özelliklerine göre E-Ticaret veriminizi artırabilirsiniz. Hedef kitlenizin ürünlerinize ulaşmasını kolaylaştırarak müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Doğru Pazarlama Stratejileri

B2B ve B2C üzerinden veya mağazanızdaki satışlarınızın beklediğiniz gibi gerçekleşmesi için doğru pazarlama stratejileri belirlemeniz gerekir. Bu amaçla mali işlemlerinizin kayıtlarını doğru şekilde oluşturarak ileriye dönük satış ve pazarlama stratejileri geliştirebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelir ve gider oranlarınıza göre mağazanızın finansal yönetimini daha yüksek kâr elde edecek şekilde gerçekleştirebilirsiniz. ERP programının mağazanız hakkında oluşturacağı detaylı analiz ve raporlamalar ile satış durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Kapsamlı Depo Yönetimi

Ürünlerinizin yer aldığı bir veya birden çok depoyu yönetebilirsiniz. Bu depoların arasındaki aktarma işlemlerini yönetebildiğiniz gibi deponuzu hücresel olarak veya raf bazında daha özelleştirilmiş biçimde de yönetebilirsiniz. Böylece ürünlerinizin depo giriş çıkış ve depo içi işlemlerini takip edebilirsiniz. Üstelik el terminalleri ile depolarınızdaki ürünlerin takibini daha kolaybir şekilde yapabilirsiniz. Stoktaki ürünlerinizin sayımlarını yaparak stoklarınız hakkında doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

kırtasiye yönetimi

 

Şubeler Arası Kesintisiz İletişim

Pek çok şubeye veya bayiye sahip bir kitap mağazası iseniz diğer şubelerinizin veya iş ortaklarınızın satış, stok ve depo işlemlerini şubelerinize gitmeden bulunduğunuz yerden takip edebilirsiniz. Böylece şubeleriniz de dâhil tüm çalışanlarınızla ve paydaşlarınızla kesintisiz iletişim kurarak tüm mağazalarınızdaki müşterilerinizin ihtiyaç ve isteklerine en hızlı şekilde cevap verebilirsiniz.

Hızlı Sipariş Süreci

Ürünlerinizin depodan çıkışından itibaren, paketleme, müşteriye hazırlama ve nihayetinde müşteriye ulaştırma işlemlerini yapabilirsiniz. Aldığınız siparişlerinize göre ürünlerinizi hazırladıktan sonra sevkiyat durumundaki siparişlerinizin takibini yapabilirsiniz.

Anlık Kazanç Kontolü

Satış işlemlerinizden elde ettiğiniz kazançlarınızı program üzerinden takip edebilirsiniz. Kasalarınızın bakiye durumlarını anlık olarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca POS cihazları ile yaptığınız satışlara yönelik bankanızın günlük hareket dokümanlarına ulaşabilirsiniz.  

Hatasız Fatura ve Belge İşlemleri

e-Fatura, e-İrsaliye gibi tüm e-Dönüşüm ve belgelerinizi hatasız şekilde gönderip alabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin

 

facebook ikon       instagram ikon       LinkedIn ikon       twitter ikon       youtube ikon

Yorum Yaz
 
 
 
 
 

Kategoriler

Son Gönderiler

BA / BS Bildirimi Hakk...
24 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.
Müşteri Deneyimini Mük...
20 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.
Yeni Çağın İşçileri Al...
17 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.
Servis Hizmeti Veren F...
13 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.
Üretim Sektörü İçin En...
10 Ağustos 2020Devamı İçin Tıklayınız.

Haftanın Sözü

“İnsanlar başaklara benzerler, içleri boşken başları havadadır, doldukça eğilirler.” Montaigne
yukari